יאמאס

אתם ניצבים לפני הנחת אבן הפינה של העסק החדש שלכם ?

כיצד אתם משווקים ומפרסמים את בית העסק שלכם ?

חשבתם על יאמאס לעסק החדש שלכם ?

יאמאס, כי זה הפרסום הכי טוב לעסק שלך.

אנחנו עמלים יום וליל, עובדים קשה זמן רב, משקיעים ימים ולילות, זמן, כסף ומרץ. הכול, על מנת שנוכל להגשים את שאיפת חיינו, לפתוח עסק חדש, לא עוד עבודה אצל בעל חברה או בעל עסק. עסק ששייך רק לנו, אנחנו מנהלים, אנחנו מרווחים .

כאשר אתם עושים יאמאס לעסק שלכם, אתם למעשה מחזקים את הקשר שלכם עם הצרכן, ומעגל הלקוחות שלכם. ידוע שלקוח מרוצה תמיד חוזר. מלבד פרסום נכון, באינטרנט, ברשתות החברתיות וכמובן באתר שלכם, יאמאס, עוזר לכם להרחיב, ולחזק את הקשר שלכם עם מעגל הלקוחות הקרובות, ויוצר לכם סביבת לקוחות רחבה וגדולה יותר. כי עסק שעובד עם יאמאס בצורה שותפת, תמיד ימצא את עצמו מתקדם הלאה, ומגדיל את ההיכרות שלו בשוק החופשי, עם היצרנים, הספקים וכמובן איך לא, הלקוחות שלכם.


flickr.com


יאמאס, היום זה פשוט וקל.

גם לי, בתור בעל עסק, היו בשנים הראשונות הרבה שאיפות, והיעדים שלי היו איי שם בפסגה ... רציתי להצליח ובגדול. אחד הדברים הכי חשובים, שהחלטתי להתמיד בהם, הוא יאמאס. יאמאס יצר לי ייחודיות מסוימת, בתחום בו אני עוסק. כמו כן, עזר לי להגדיר את השירותים אותם אני נותן, ויצר לי באתר העסקי שלי דברים שמייחדים את העסק שלי, כגון מכירת מוצרים וסיפוק שירותים שרק אני בכל אזור הדרום סיפקתי. הדבר עזר לי לשווק את עצמי בצורה טובה ומאורגנת, ידעתי בדיוק את הגבולות של העסק שלי, ואותו יאמאס, עשה לי בין היתר פרסום מתמשך על פני כל הענף כולו, עד אשר היו מגיעים אלי לקוחות, ממקומות שכלל לא היה לי פרסום בהם, הופתעתי לראות, עד כמה היכולת של יאמאס, להרים ולמנף את העסק שלי להצלחה מסחררת, ולהעלות אותו על דרך המלך.